Katkerat Mira-fanit !!!

Voi voi..olisitte äänestäny suosikkinne voittoon.
5440
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Jos olisivat laittaneet kaikki Karille laittamansa miinusäänet Janille niin Jani olisi ollut pihalla ... vaan kun lusikalla annettu, niin you know :):):)

Äänestä

paa ite monta kymppiä/sataa monena viikkona turhuuteen :) jossain vaiheessa loppuu varat

Äänestä

vitun turpas kiinni.miraa ei enää oo,joten unohda.mut me kuulemme mirasta vielä paljon.

Äänestä
  • MIRA FANIT, hus hus!

    Äänestä

itekkin tein ton virheen ja äänestin Kakille sen miinuksen,noh mennyt mikä mennyt,iloa ja valoa iltaan

Äänestä

Kommentoi aloitusta


SubTv kirjoitti:

Voi voi..olisitte äänestäny suosikkinne voittoon.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu