perkele! soittakaa ees heviä niillä vehkeillä!
Vastaukset 8
- Bemu
Jos kaikilla ei oo samanlainen musa-maku kun
sulla niin ei silti tartte tulla tänne itkeen - frost
heviä... kunnon kikkelihevari siellä taas itkee
ku on housut liian tiukalla että ääni on kuin
naisella...
säälittävää.. - 2 Much dB
Kylläpäs olikin taas asiallinen mielipide!
Onneksi olkoon, taidat olla todellinen
älykääpiö!! Oletko kenties koskaan kuullut, että
makuasioista ei voi kiistellä? Eikö äiti
opettanut? Oliko rankka lapsuus? Puristaako vanne
päätäsi?
Pysy poissa näiltä sivulta, ellet osaa
keskustella asiallisesti! - ei haittaa
Rakenna ittelles omat helvetin hevikoneet omaan
teinicorollaas, ni voit sit soittaa niitä
täysillä.Ei enää haitttaa toisten jumputus. Tai
jos oot kävellen ni hanki korvalappustereot. - hajoo
puristaako piukat nahkahousut munia? paahdutko
helteeseen mustissa kuteissasi? suttaako
rasvainen siimaponinhäntä autosi sivuikkunan? vai
eikö yhteiskunta ja työnantajat muuten hyväksy
sinua niittivöinesi muualle kuin kirjastoon
kesäduuniin? - Heavyman
Vitun pitkätukkaliimanhaistelia osta omat vehkeet
ja kuuntele sitte mitä vaan kissanraiskaus
musiikkia!! - Kalle96
Hevi on perseestä
- Amis1
Se tunne ko sain joskus 10v isän vanhan 100a datsunin ja peräkontissa oli isä vanhat subbarit,sitä tunnetta ei osaa sanoin kuvailla kun pisti radion päälle ja e-rotic soimaan kovalla ja pihaa kiertämään :) Ja sama pilluralli harrastus on vieläkin :) Kyllä amispop on parempaa kun mikää hevi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1791376
- 851263
- 1021013
- 48849
Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa
ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su40743Haluatko, että kierrän sinut kauempaa
Kun näyttää, ettet minusta innostu. Voisit edes täällä kertoa selvät sävelet.83626Leski ja Volvomies
Mitä se Volvomies kulkee sen nuoren lesken luona.. joko leski surunsa surrut ja uusi jo katottu..7556Yritit nainen sammuttaa kiinnostukseni
mutta se tehtävä epäonnistui. Se oli sitä bitch -mode vaihetta silloin. Lopputulos on nyt se, että rakastan sinua tällä30538Mikä on vahvuutesi palstalla?
Oletko kuullut asian joltain toiselta vai oletko itse sitä mieltä? Itse luen avarakatseisuuden omaksi vahvuudekseni. Yr111520Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!
En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su44512