Kaki paras

heittää niin hyvää läppää densosta(miasta) että oksat pois..
2301
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mia ja Kari ovat rakastuneet kiihkeästi.
Ovat kuin luodut toisilleen.

Äänestä
  • eihän se kaki koskis siihen tikullakaan vaikka olis ainut nainen maailmassa.. on se denso niin hirveen näköinen ja vielä kaikenlisäksi hölmö..muahahaha =)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nimetön kirjoitti:

heittää niin hyvää läppää densosta(miasta) että oksat pois..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu