madotuksesta

madotin marsuni syksyllä axilur matolääkkeellä. nyt rupesi vaivaamaan asia että olisiko lääkettä pitänyt antaa kahtena päivänä?itse annoin vain yhtenä.
4225
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Minä madotan aina kolme päivää....

Äänestä

kannattaisi antaa viitenä päivänä..

Äänestä
  • mites nyt teen aloitanko nyt uuden madotuksen?

    Äänestä

Joo

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kjkjkj kirjoitti:

madotin marsuni syksyllä axilur matolääkkeellä. nyt rupesi vaivaamaan asia että olisiko lääkettä pitänyt antaa kahtena päivänä?itse annoin vain yhtenä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu