Hei, kertokaa, onko muilla ollut näinä parina päivänä ongelmia sähköpostien kanssa. Vai olenko minä ainut!!!! En saa posteja, vaikka niitä ois pitänyt tulla ja mun lähettämät ei mene perille. Onko Suomi24:llä menossa nyt jotain häikkää?
Onko se joku virus??? Kertokaa , pliis!
Onko se joku virus??? Kertokaa , pliis!
Vastaukset 4
Vanhimmat
enpä tiedä onko toi maailmalla riehunut internet-virus sitten myös suomi24:ssa. chat ei toimi ollenkaan ainakaan mulla. virus sotkii nimenomaan internet-yhteyksiä ja sähköpostin käyttöä, mutta ei tartu palvelimelta kotikoneelle. pian eliö pitäisi kuulemma saada kuriin. tsemppiä, kyl se siitä! =)
ei tuu postii, vaikka tiedän et on lähetetty, mutta lähettämään pystyy, jos joku muu osoite vastaaottajalla kuin suomi24 posti, kokeiltu on :)
No en mäkään pääse chattiin,mä kyllä voin lähettää sähköpostia kans jos vastaanottajalla ei oo suomi24-osote.Ite en oo saanu postia,vaikka kaiken järjen mukaan sitä ois pitäny tulla...tuskinpa kaikki mulle yhtäkkiä suuttuu!Toivottavasti tämä ei oo kovin pitkäaikaista.Olihan nuita teknisiä vaikeuksia tuolla kissin chatissakin iltayöstä,en tiiä lieneekö ollu muilla..mut jospa se tästä!! =)
etkait mun omaa putkimiestä haikaile :))) On sillä elämää täälläkin päässä!!!!