Kaipaan yllätystä. Katsokaas, kun jo viime elokuun iltapäivälehdissä kuvailtiin Karia kommenteilla "Onko tässä uusi Perttu?". Vaikka hän ei olekaan Pertun tyylinen, on tässä nyt kuitenkin jotain perttumaista, jotain sellaista, liian ennakoitavissa olevaa, viime vuoteen verrattuna. Siis suhtauduin tähän mennessä Kariin jotenkin neutraalisti, mutta nyt en enää ainakaan toivo hänen voittoaan, joku yllättäjä nyt vain kehiin. Se on toiveeni. Oikeastaan harmillista, että Mira putosi nyt, kun kerran oli selvinnyt äänestyksistä jo näin pitkälle eteenpäin. Kenelle pahin arvostelu talossa nyt kohdistuu?
Vastaukset 7
- laskenut alkuajoilta
Karilla oli alkujaa murska suosio, mutta kyllä se on laantunut ajan myötä. Olihan Kari hauska virpomis juttuineen ekat viikot, mutta nyt kun yli 10 viikkoa niitä kuunnellut tulee korvista ja muualta jo ulos. Aika poikkeava ihmisen täytyy olla jos elämän täyttää runkkaaminen, sperman lentäminen, tekovitun tekeminen, pornofilmit ja niiden näyttelijät. Tiedän muutaman seksuaallisesti ns hieman poikkeavan miehen joilla on seksiin epänormaalin suuri riippuvuus, mutta hekin on sanoneet, että tuo ei ole enää täysin normaalia miten Kari käyttäytyy.
- nollattu
ja myös Voittaa kirjoitti:
Tuo sama kysely on ollut lähes alusta lähtien eli ei ole enää ajankohtainen. Poistavat vaan häädetyn nimen ja eivät nollaa laskureita. Laskurit pitää nollata joka viikko ja aloittaa alusta eli tuo ei kerro mitään. Kakilla olikin alkujaan kannatus suurta, mutta laskenut kun härän häntä viime aikoina.
- valehtetkin vielä
nollattu kirjoitti:
Tuo sama kysely on ollut lähes alusta lähtien eli ei ole enää ajankohtainen. Poistavat vaan häädetyn nimen ja eivät nollaa laskureita. Laskurit pitää nollata joka viikko ja aloittaa alusta eli tuo ei kerro mitään. Kakilla olikin alkujaan kannatus suurta, mutta laskenut kun härän häntä viime aikoina.
ottaako Karin suosio noin koville että pitää valehdella..äänestys alkoi(nollasta)kun Mira oli poistunut talosta.
Kari - ei kaki
ja myös Voittaa kirjoitti:
mun puolesta voi voittaa kuka vaan,kunhan ei oo perverssi kaki.
- Onsku
Riippuu siitä, ketä Mirafanit äänestävät. Jos Mirafanit äänestäisivät yhtä ihmistä ja se ei olisi Kaki, sillä olisi hyvät mahdollisuudet taistella Kakin kanssa voitosta.
- jasu
tietty äänettetään jania! sehän oli miran suosikki ja toivoo janin voittoa. muut on iha surkeita.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän521043Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll20955Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl504821- 48776
- 45702
- 37649
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30616Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE180589Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?
Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan59558Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37550