Mistä osoitteesta löytyy Miran fitnesskuvia, olisi kiva nähdä minkälainen lihaskimppu hän on joskus ollu!!??
Miran fitnesskuvat??
maaaritsu
112944
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
kun et ole kerta Miran fani.
Kyllä olen mira-fani, en vain sitä erikseen hehkuttanut..
Opettele sitten käyttämään huuto- ja kysymysmerkkejä oikein, oikeassa asiayhteydessä........
Miralla mahtava kroppa fitness-aikanaan, aikoo nyt bb:n jälkeen pudottaa painoa taas. Sori vaan mutta en muista missä kyseisen kuvan näin. Ja fitness-naiset ei itse asiassa oo lihaskimppuja, kehonrakennus on eri asia, you know.
kaunis kroppa.harmi että on päästänyt itsensä rupsahtamaan.kilot ei todellakaan sovi hänelle.toivottavasti saa itsensä kuntoon.oli siis niin jumalaisen kauniita kuvia.ihmetyttää että miten ihminen joka selvästi palvoo vartaloaan ja arvostaa kauneutta,voi antaa itsensä noin rupsahtaa.luulempa että jos mira olisi ollut huippukunnossa hän ei olisi pudonnut.
miran fanisivuilta...
Mitkä on Miran fanisivut? Kertokaa.
löysin fanisivut laittamalla vaan googleen "miran fanisivut", yksinkertaista:) ja siitä kieliopista..voi ziisus, tää on netin keskustelupalsta, ei äidinkielen oppitunti!!!!! xD
http://miranfanisivut.50webs.com/
Eli kelaa tätä 24/7:aa, kuvat löytyvät jostain täältä, En muista otsikkoja, mutta kelaa, se kannattaa...... yritän etsiä itsekin.
vinkkinä et jätin kysymyksen eilen jotain 12,37 aikaan ja siihen tuli vastaus. Ps. mun mielestä Mira on niissä aivan järkyttävän näköinen luuranko. Kylki, ja lonkkaluut paistaa niin ettei niiden päällä ole yhtään mitään. Pitäköön sellaisesta anorektisen näköisestä joa haluaa. Mun mielestä niissä ei ole naista tipan tippaa siihen verrattuna mitä Mira on nyt.