Onko muilla ollut samoja ongelmia:Meillä on Thrustmaster Force feedback racing wheel ja XP-käyttis,olen hakenut Thrustmasterin sivuilta ajurit ko.laitteeseen,mutta ei meinaa toimia,missä vika?
Kerro nyt ihmeessä lisää. Ei kukaan voi tuolla tiedolla, näkemättä sun konettas, sanoa oikein mitään. Samat ohjeet muillekin avunpyytäjille: niin tarkat tiedot kuin vain voi. Esim. mitä näytöllä lukee, missä tilanteessa ongelma ilmenee jne. Otsikoikaa asianne asiallisesti. Mikään ei oo pöhkömpäää kuin lukea otsikoita apuvaa, onkelmaa, kattokaa pliis. Otsikkoon asia lyhyesti, silloin saatte oikeet ihmiset kiinnostumaan asiasta ja voitte saada asiallisia vastauksia.
Vastaukset 1
Vanhimmat
Kerro nyt ihmeessä lisää. Ei kukaan voi tuolla tiedolla, näkemättä sun konettas, sanoa oikein mitään.
Samat ohjeet muillekin avunpyytäjille: niin tarkat tiedot kuin vain voi. Esim. mitä näytöllä lukee, missä tilanteessa ongelma ilmenee jne. Otsikoikaa asianne asiallisesti. Mikään ei oo pöhkömpäää kuin lukea otsikoita apuvaa, onkelmaa, kattokaa pliis. Otsikkoon asia lyhyesti, silloin saatte oikeet ihmiset kiinnostumaan asiasta ja voitte saada asiallisia vastauksia.