Mikä?

Pystyisikö AMD Athlon64 3500 prosessorilla pelaamaan? Esim.CS-Sourcea.
3168
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat
  • Siinä olisi 512 mt omaa näyttö muistia ja Radeon X1600 näytönohjain. Pystyisikö pelaamaan?

    Äänestä

  • baylon kirjoitti:

    Siinä olisi 512 mt omaa näyttö muistia ja Radeon X1600 näytönohjain. Pystyisikö pelaamaan?

    mitä edellisessä viestissä oli.linkissä oli pelin systeemi vaatimukset.Peli julkaistu 10.2004 eli ei ihan uusi että sekin perusteella luulisi ainakin kohtalaisesti pyörivän.Uudemmat pelit sitten hieman nihkeämmin

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


baylon kirjoitti:

Pystyisikö AMD Athlon64 3500 prosessorilla pelaamaan? Esim.CS-Sourcea.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu