ajurikysymys

Me:stä hävisi varmaankin ajurit paremmalle laadulle ja näyttö toimii nyt vain VGA-tilassa. mistä saisin helposti asennettavan ajuripaketin, että saisin enemmän kuin 16 väriä käyttöön. Windows update-sivut eivät tuntuneet apua antavan
3208
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Näytönohjaimen merkki ja malli?

Äänestä
  • ei hajuakaan, onko olemassa windowsin joatin yleisajuria?

    Äänestä

  • d3aloittelija kirjoitti:

    ei hajuakaan, onko olemassa windowsin joatin yleisajuria?

    Kattele sitten 16-väristä VGA-kuvaa jatkossakin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


d3aloittelija kirjoitti:

Me:stä hävisi varmaankin ajurit paremmalle laadulle ja näyttö toimii nyt vain VGA-tilassa. mistä saisin helposti asennettavan ajuripaketin, että saisin enemmän kuin 16 väriä käyttöön. Windows update-sivut eivät tuntuneet apua antavan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu