Söpö Sari

Ihanainen Sarppa lepäilee parisängyssä Janin ja Kakin välissä, ei hassumpaa :)
151597
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

mahu omalla sängyllä olemaan kun blondin perse on melkein suussa! No kohtahan se lähtee tömpöttään tukkaansa!

Äänestä

blontukalla! millainenkohan on hänen bilemeikki??

Äänestä
  • Sari suosii kevyttä "luonnollista" meikkiä.. ;)

    Äänestä

  • Onneksi en tarvitse meikata. Sari on miesten lelu ja inhoan myös tuollaista käyttäytymistä naisilla.

    Äänestä

  • pakkelia kirjoitti:

    Onneksi en tarvitse meikata. Sari on miesten lelu ja inhoan myös tuollaista käyttäytymistä naisilla.

    Suosittelisin sullekkin.

    Äänestä

  • pakkelia kirjoitti:

    Onneksi en tarvitse meikata. Sari on miesten lelu ja inhoan myös tuollaista käyttäytymistä naisilla.

    palstoilla vain kauniisti aina kukkii!

    Äänestä

  • pakkelia kirjoitti:

    Onneksi en tarvitse meikata. Sari on miesten lelu ja inhoan myös tuollaista käyttäytymistä naisilla.

    Että sun ei tartte meikata. Musta se on ainakin piristävää kun saa ehostaa itseään, korostaa parhaita puoliaan ja peittää hieman huonompiaan. Ja ei siinä sarin käytöksessä mitään niin KAMMOTTAVAA OO!! Oletko mies ku et meikkaa vai muuten vaan muka niin luonnonkaunis? Kaikilla meillä on hyviä ja huonoja puolia myös ulkonäössä. Ja miehetkin voi vaikuttaa ulkonäköönsä..

    Äänestä

ne on kuin pieniä karhunpentuja kaki ja sarppa. ihanaa kun he aina tavallaan turvautuvat toisiinsa. leikkisästi ja hauskaa on. ihana pari.

Äänestä
  • BB-Extra lähetyksessä todettiin myös, että talossa kaipaa sitä toisen ihmisen läheisyyttä kun on poissa omien rakkaittensa luota siellä suljetussa "tilassa". Kari ja Sari on löytäneet toisistansa turvan. Söpöä! :)

    Äänestä

peräkammarin pojat ei ole tainut nähdä aikoihin naista?

Äänestä
  • On kyllä, muttei noin maalattua.

    Äänestä

  • kamaripoju kirjoitti:

    On kyllä, muttei noin maalattua.

    haluaa ehkä näyttää paremmalta. Pakkeloidaanhan uutisankkuritkin tosi paksulti ku telkussa pienetki ihon virheet näkyy aika selvästi. Ja onhan se Sari näyttäytynyt myös ilman meikkiä, ja kyllä kai se tietää itsekin käyttävänsä paljon meikkiä. Miten lie sitte normaali elämässä meikkaa. Jotku tykkää jotku ei.. Oma asia.

    Äänestä

Hyi saa..na jos tollanen luuska heräis aamullavvierestä ilman meikkiä niin yrjö lentäis.
turvonnu pärstä ja sian silmät sirrillään. yök yök. Kakille sopiva tai muille lihaville pervoille.

Äänestä

Ymmärtänyt Sarin motiiveja tuohon Kakin kanssa köllimisen. Vaikka Sari tyhmä tekoblondi onkin, niin taktisesti on ollut hyvin onnistunut veto siltä hyödyntää "parhaita" puoliaan ja porno-tyyliään, kellimällä jatkuvasti Kakin sängyssä saaden ihmiset kuvittelemaan, että jotain noiden kahden välillä muka tapahtuisi. Jos Sari ei olisi alusta asti lähtenyt tuolle "ryntäät tiskiin"-linjalle, niin tuskin enää olisi edes mukana, koska mitään todellista annettavaahan ei Sarilla talolle ole.
Kaikki talossa olevat osaavat tehdä ruokaa ja ovat sympaattisia ihmisiä (ainut poikkeus ehkä Olli, jonka sympaattisuudesta voidaan olla montaa mieltä..) Sarilla onkin jatkuvasti tarve todistella hyödyllisyyttään talossa tekemällä ruokaa, keittämällä kahvia jne. Eli sellaisia asioita, jota kuka tahansa talossa pystyy tekemään. Sari on täysin turha tyyppi talossa, ja olisi pitänyt poistaa talosta ajat sitten.
Kuka jaksaa enää kuunnella Sarin ala-aste tason kommentteja; mikä on katapultti, mitä on editointi ? jne. Dorka ulos !

Äänestä
  • Tuossa on kyllä totuuden hiven. Olen ajatellu samaa että se pelaa sitä peliä tolla Kakin kans kiehnäämisellä ja ehkä myös ruuan laitolla. Mutta ainakin se tajuaa käyttää niitä tissejään ja muita avujaan hyödyksi pelin hengessä, vaikka muuten vähän tyhmä oliskin. Toisaalta jos se vaan esittää tyhmää..?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


poikien keskellä kirjoitti:

Ihanainen Sarppa lepäilee parisängyssä Janin ja Kakin välissä, ei hassumpaa :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu