Kievarin konsertissa.
http://chat.suomi24.fi/login.cgi?cid=835&gid=14
Tänään se alkaa!!!
Alkaa 23:50 loppuu huomenna 4:00.
Vanhat sielut, indigot ja kaikki muut erilaiset juttuset new agesta. Mukaan vain. Kannattaa odotella siellä koska sinne aina vähän ajan päästä tulee käymään katsomassa onko täällä ketään.
Uusia aikoja tulee aina tänne että voitte vilkuilla täältä uusia chat aikoja.
NEW AGE CHAT
4
510
Vastaukset
- Eh...
Voisitko lopettaa tuon "konsertista" höpäjämisen kun siellä ei ole mitään "konserttia" ja sekoitat vain ihmisiä...
Oliko siellä edes ketään eilen? Klo 23 - 23.30 välillä ainakin Kirkko Cafe oli nurin.- HöpöttäjääÄää
"Vanhat sielut, indigot ja kaikki muut erilaiset juttuset new agesta. Mukaan vain. Kannattaa odotella siellä koska sinne aina vähän ajan päästä tulee käymään katsomassa onko täällä ketään. "
Paikka oli tuo mikä siinä luki ja aihe oli new age. Lue ja sitten valita. Eli mitä ihmettä höpäjät kun et lue mitä sanotaan tekstissä??? - Eh...
HöpöttäjääÄää kirjoitti:
"Vanhat sielut, indigot ja kaikki muut erilaiset juttuset new agesta. Mukaan vain. Kannattaa odotella siellä koska sinne aina vähän ajan päästä tulee käymään katsomassa onko täällä ketään. "
Paikka oli tuo mikä siinä luki ja aihe oli new age. Lue ja sitten valita. Eli mitä ihmettä höpäjät kun et lue mitä sanotaan tekstissä???En vastustanut aihetta, vaan sitä että ko. saitti nimitellään "konsertiksi", kun se ei sitä ole. Minä ainakin ihmettelin kun alkoi näitä mainoksia tulla että mikä peevelin KONSERTTI, missä sellainen on.
Ja todellakin ko. aikana chatit olivat nurin, kuten ne usein ovat olleet.
- NewAgeChat
Chat paikkana on Kievarin konsertti.
Tänään
Alkaa 18:00 loppuu huomenna kello 10:00.
Kaikki mukaan vain ja keskustelemaan.
Aiheena New Age edelleen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1461970
Stubb kävi pelaamassa golfia Trumpin kanssa Floridassa
Presidentit tapasivat aamiaisella, pelasivat kierroksen golfia ja lounastivat yhdessä. Vierailu oli luonteeltaan epävir3021165Mies, miksi et vaikuta halukkaalta?
Ihmeellistä käytöstä mieheltä. Toki et ole mikään teinipoika enää.83981- 35888
Minkä kultakimpaleen
Menetän jos en saa häntä. Joku muu saisi nauttia siitä hellyydestä, huumorista ja intohimosta. Ehkä hän ymmärtää nyt mik31829- 53799
Joustoasuminen , kyykyttämistä vai ihan vaan mielenvikaisuutta?
https://yle.fi/a/74-20149669 Kun asumistukia leikataan joittenkin sääntöjen mukaan,olis pakko muuttaa halvempaan. Mutta18756- 71754
Ikävä on häntä
Josta on tullut niin tärkeä ja rakas. Olisinko onnellinen hänen kanssaan. Ne rakastavat silmät jotka mua katsoo aina jos56709Onko kaivattusi
Työelämässä vai ei? Jo on niin mitä ajattelet hänen ammatistaan? Jos ei ole niin haittaako se sinua?44701