Kulta!

Ikävöin Sinua, ainoani, niin että sattuu!
61463
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Kunpa olisit tässä lähelläni nyt....

Äänestä

Niin kaipaan...ikävöin...sinuu...se sattuu.....

Äänestä

...oot kirjottanu meiän ilta-ajatusten aikaan..
oon oottanu joka päivä....mikset tuu...??????
Sattuu minuukin...ihan kun omansa ois menettäny....

Äänestä

..kirjoitit meiän ilta-ajatusten aikaan..
Oon joka päivä oottanu sinuu....mikset tuu...
Kaipaan niin et kipeetä tekee...ihan kuin omansa ois menettäny......

Äänestä

En voi edes sanoin kuvata kuinka kaipaan ...

Mutta mitä voin, kun kaikkoat luotani ?

Äänestä
  • ikävä kaipuu ihania tunteita...
    halu,kiihko ihania tunteita...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sinulle sydämeni soi kirjoitti:

Ikävöin Sinua, ainoani, niin että sattuu!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu