HAJOTETAAN

eli jani ulos! Mia lähtee sit ens viikolla. Sarin ja Hannen kannattajat, Jani kannattaa oikeasti äänestää pois, poikien talli muuten äänestää ens viikolla Sarin ja Hannen äänestykseen. Poikien talli hajalle, Jani ja Mia on ihan yhtä vähän kiinnostavia, eli nyt voi ensiks lähteä Jani. Kyl te yhen viikon Miaa kestätte.
14571
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

mutta Jani on kyllä noista kaikkein selväpäisin, vaikka olisi kuinka huomaamaton niin en kuitenkaan niiden kahden muun soisi voittavan x:

Äänestä

Mia miinusta lähtee ISOSTI!

T: ollifanit
(fyrkka ei este, miraankin satsattiin jo vähän)

Äänestä

Parempihan se olis katsojien kannalta jos pojat jäis viimesenä taloon, nähtäis vapautuneissa tunnelmissa toteutetut kimppavirpomiset vesimakkarissa!

Äänestä

Pojista kukaan ei ole ansainnut voittoa kierolla pelillä.

Olisi kamalaa jos äänestyksessä olisi Hanne ja Sari. Eli Jani ulos nyt, Mian voi äänestää ulos ensi viikolla. Silloin ei ole enää pojilla ylivaltaa, vaan finaalinelikossa olisi Hanne, Sari, Kari ja Olli.

Äänestä
  • Miinukset peliin

    Äänestä

  • Jani ulos kirjoitti:

    Miinukset peliin

    Mia-

    Äänestä

Eikä kun ensi viikolla lähtee virpoja ja poikein talli hajotettu.

Äänestä

hajoteta vaan Mia ulos ja äkkiä. Jani ens viikolla.

Äänestä

Mia lähtee varmasti , sillä se on ja oli Miran jälkeen turhin henkilö talossa. Janihan on sympaattinen ihminen.

Äänestä
  • Jani on toivottavasti loppukolmikossa Hannen ja Sarin kanssa ja jää kolmanneksi.

    Äänestä

En pidä Miasta mutta Jani on saatava tässä vaiheessa ulos muuten ensi viikolla äänestyksessä on Sari ja Hanne ja finaalissa pojujen talli. Ketkuilu akti loppuu nyt!

Äänestä

Mia lähtee nyt!

Äänestä
  • tulevana sunnuntaina.

    Äänestä

Mutta kun minä inhoan Saria ja Hannea kaikkein eniten. Ilmeisesti minun pitää sitten antaa plussaa Janille tuon sinun ohjeesi mukaisesti. Kiitos neuvostasi!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


POIKIEN TALLI kirjoitti:

eli jani ulos! Mia lähtee sit ens viikolla. Sarin ja Hannen kannattajat, Jani kannattaa oikeasti äänestää pois, poikien talli muuten äänestää ens viikolla Sarin ja Hannen äänestykseen. Poikien talli hajalle, Jani ja Mia on ihan yhtä vähän kiinnostavia, eli nyt voi ensiks lähteä Jani. Kyl te yhen viikon Miaa kestätte.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu