mia lähteen sunnuntaina sitten on 2 tyttöö 3 poikaa, pojat ei äänestä toisiaa joten hanne ja sari on next äänestykses, hanne lähtee sitten sari ja jani - jani lähtee.... ll
kaki voittaaa.
kaki voittaaa.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Onks tää joku tytöt - pojat kisa vai?
Jos näin funtsitte, niin likat ei plussan plussaa enää yhdellekään kundille.
Ei taida mennä niin. Tyttö voittaa.
http://aanestys.mtv3.fi/aanestys/vastaukset.shtml/482419
Kyllä naiset laittaa plussat laulamaan niin että söpöliini korjaa potin! On antanut jo nyt niin paljon miellyttäviä fiiliksiä pelkällä olemassaolollaan siellä noiden Runkku-Kakin ja Urea-Ollin Keskellä.
Esimerkiksi
Pojat voisivat antaa sanotaan nyt vaikka Sarille yhteensä kuusi pistettä ja silloin Hanne saisi kolme pistettä. Tytöt vosivat antaa vaikka Kakille neljä pistettä ja Janille kaksi ja siten äänestyksessä olisi Kaki ja Sari.
Sinun mukaasi kolme viimeistä olisi siis Sari Kaki ja Olli. Näin ei kylläkään tule tapahtumaan, vaikka seuraava lähtijä Mia olisikin.