ne useissa elämäkerroissa ja lehdissä kerrotut jutut siitä, että Tapsa ja Katri-Helenä seurustelivat aikoinaan. Kauan sitten.
Ei mies voi olla homo...
Ei mies voi olla homo...
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Monetkin hintit ovat olleet naimisissa ennen kaapista tuloaan ja ovat hankkineet kakaroitakin. Tämä on ihan tosiasia.
Eikös se ollut DANNY joka Katri Helenan kanssa seurusteli aikoinaan ? sillä asiallahan Danny Jyrki hämäläisen uudessa kirjassa juuri retosteli... kertoi pettäneensä Katri Helenaa.
Ei ole Tapsa seurustellut Katri Helenan kanssa, mutta ei hän ole mikään homppeli myöskään.
Mukava kesäshouw olikin .Tapsallakin nahkahousut ,ja se etumus..........ja Katrihelenalla minihame ja pitkät saappaat. nam nam miten hyvin kaiken muistinkaan .Ja lavat täynnä porukkaa.
En tiedä seksuaalisuudesta muuta sanoa ,onhan ihminen jollain tasolla bi-seksuaalinen aina .
itsestäsi....
Homoillahan vasta naisia eli ns. "ystävättäriä" onkin!
Sitäpaitsi eikös Tapsa ole BI vaikka ilmeisesti enemmän kallellaan miehiin päin?
Eikös melkein kaikki ihmiset ole enemmän tai vähemmän BI-seksuaaleja ?
MINÄ en kylläkään ole .
..ihanaa. Ehdin jo pelästyä.
Tapsa on ihanin ja paras miesartisti Suomessa !
joka pönöttää nahkahousuissa tuo minulle vahvasti mieleen Juha Föhrin - ja mikäs se Juha olikaan...
...vaan biseksuaali.