Ensin se selittää suu vaahdossa, että joskus mulle tulee sellanen ja sellanen fiilis, joskus mä vaan käyn nukkuu -sit väittää pokalla naamalla, että emmä oo kuiteskaan KUN KERRAN KOKEILLU, aikas ristiriitaista... -ihan selvä narkkis.
MIAN HUUMEKOKEILUT!
pois heti
81758
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
huumeiden käyttö ja kokemukset niistä jätettiin koosteesta pois. Karille oli vielä lisäksi pk-huoneessa sanottu että siitä aiheesta ei kannattaisi puhua enää.
Miksi Karia varoitettiin aiheesta ja miksi Kari sai
puhua siellä käydystä keskustelusta pojille?
Siellä on vissiin vähän joka toinen kokeillut huumeita, mutta tv-lähetyksissä kerrotaan vain kun Mia kertoo kokemuksistaan...BB suosii Ollin laskelmia pojista viimeisinä kilpailijoina.
ei sitä nyt heti narkkareita olla, mutta siinä vaiheessa, kun joudut olemaan epärehellinen käyttösi vuoksi (tarkottaa joka päivä) ja elämäsi kusee alamäkeen, silloin olet koukussa.
Pari hassua kokeilua nuoruuden nimissä ei vielä susta tee narkkaria.
kertoo tommosii tarinoita, josko se nyt koittaa "repäistä", niinku on uhannu...voi v***u, ku on tyhmä!!!!
onneksi on 24/7 niin näkee ja tietää enempi.
Mä ymmärsin ettei Hanne ole koskaan kokeillt ja oli ihan järkyttnyt toisten jutuista.
se napsiikin mieshormooneja!
Sarikin kertoi, ettei ole koskaan kokeillut huumeita. Molemmat Hanne ja Sari olivat ihmeissään muiden huumekokeiluista.
Keskustelusta kävi ilmi, että Kari on käyttänyt huumeita pisimpään, mutta päässyt niistä kokonaan irti.
Ollilla ja Mialla oli joitain kokeiluita. Mia kertoi olevansa ylpeä itsestään, ettei sortunut kokeiluja enempää huumeisiin, vaikka monet hänen ystävistään (hänen asuessaan ulkomailla) käyttivät huumeita säännöllisesti.