kun tietäis..

siitä vaan kysyisin että mitä mieltä olette meikkaavista tytöistä? harvoin olen ilman meikkiä(en kuitenkaan rajussa meikissä) ja aattelin missä menee teidän mielestänne raja... :D

ja muutenkin jos yleensä tykkää tehdä vaikutuksen n.s "ulkoisella olemuksella" hmm...
2191
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Noh.. mä taas oon sellanen joka meikkaa harvoin.. joskus jos menen vaikka synttäreille niin saatan vähän jotain laittaa... olis myös kiva tietää, mitä mieltä ollaan tästä... :)

Äänestä

huh huh. Taidatte olla pikkuisia. Kyllä se meikkaaminen on vaan plussaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jepjep kirjoitti:

siitä vaan kysyisin että mitä mieltä olette meikkaavista tytöistä? harvoin olen ilman meikkiä(en kuitenkaan rajussa meikissä) ja aattelin missä menee teidän mielestänne raja... :D

ja muutenkin jos yleensä tykkää tehdä vaikutuksen n.s "ulkoisella olemuksella" hmm...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu