Tästä lähtien kaikkien pitäis antaa vaan plus-ääniä, niin sup-tv huomais miten tyhmää on toi miinusäänten antaminen. Miinusäänet vääristävät äänestystulosta, kuten on huomattu. Se on supille vain rahastuskeino. Onneksi kauhukuva ei toteutunut siitä et loppuäänestykses olis ollu vaan kaksi vaisuinta eli Jani ja Mia. Siel on kait sit Jani ja Hanne..?
Vain Plus
Ääniä
7275
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
niinhän se menee sit oikein annoin jo plussani enkä enää miinuksii
Olin samaa mieltä vielä eilen...,mutta...
Kun ei saa plussaa, niin ei voita. Ihan sama mitä ääniä ne ovat. Jättää äänestämättä, jos ei tykkää. Sub menettää rahaa.
Jos haluat ehdottomasti että joku tietty asukas jää taloon, on sinun maksimoidaksesi jäämis mahdollisuus äänestää suosikkiasi plus-äänellä/äänillä ja toista kilpailijaa miinus-äänellä/äänillä.
Näin se vaan menee. Itse en ole kertaakaan äänestänyt, enkä tule äänestämäänkään.
Minä en näet siitä mitenkään kostu, oli se sitten kukatahansa joka voittaakin.
siksi juuri pitääkin laittaa vain plussia, koska subi haluu vain rahastaa meitä niillä miinuksilla
laitoin kans vain plusäänen niinku viime vuonnakin soli pal paree äänestystapa ko tää
toi miinus ja plus systeemi on hyvä silloon kun on kolme henkilöö äänestyksessä ja muutenki kumminki ihan hyvä ku ne voi näyttää ne plus äänet aikasemmin ja rahastaa ovelasti vähän tyhmempii ihmisii
annan siis vain plussia, enkä maksa miinuksista son selvää rahastusta