brio tridem rattaat

Joo eli onko millaisia kokemuksia kyseisistä rattaista... talvikäytössä yms.
2405
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

1, 3 kk tytöllä ollut kesästä asti kyseiset rattaatkäytössä. Ja tykkää.... ja niin tykkää myös äitikin.
Jalkapeittoa niihin ei saa ostettua, mutta meillä on talvi käyttöä ajatellen lastentarvikkeesta ostettu untuvapussi.
Rattaissa on kaikki ominaisuudet mitä minä tarvitsen ja kuomu on tosi loistava.
Jotkut sanovat, että prion renkaat rupeevat vipattamaan, mutta mulla ei ole kyseistä ollut. Ja onhan niissä takuu.

Ei muuta kuin miellyttävää väriä katsomaan...
Ja saa kysyä jos mieleen tulee jotakin..?!

Äänestä
  • Tämän alkutalven perusteella palvelevat myös lumessa ja sohjossa hyvin!!! Kun vaan muistaa pitää renkaat kunnossa= riittävästi ilmaa. Lussuna ovat toivottoman raskaat, niin kuin mitkä vaan muutkin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jossuli111 kirjoitti:

Joo eli onko millaisia kokemuksia kyseisistä rattaista... talvikäytössä yms.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu