Katja laittoin musiikkia hiljasena soimaan, kaatoi minut sängylle, ja tuli istumaan hajareisin jalkojen päälle. Hän alkoi hitaasti avaamaan paitani nappeja alhaalta päin. Puolessa välissä hän nosti paidan helmat syrjään ja alkoi nuolla mahaani. Hän tunki kieltään napaani, se tuntui taivaalliselta. Hän nuoli pitkää viiva siihen asti mihin oli paitaa avannut, alkoi avata hampaillaan lisää paljastaen mustat rintsikkani. Hän riisui paidan kokonaan ja katsoi minua silmiin ja hymyili. Sitten hän siirtyi alas päin, farkku minihameeni kohdalle. hän nosti hametta ylös päin ja suuteli reisiäni. Lopulta hän avasi hameen ja vetäisi sen pois päältäni. Katja nousi seisomaan sängyllä ja heitti paitansa pois, nousin istumaan ja aloin avata hänen housun nappejaan. Katjalla oli samaa sarjaa punaiset stringit ja rintsikat, hän näytti todella kauniilta. Katja tuli istumaan "syliini", laittoi jalat ympärilleni ja alkoi suudella minua. Samalla hän avasi rintaliivini takaa, hän vetäisin ne pois ja katoi minut taas selälleni. Katja hieroi nännejäni ja suuteli minua samalla. Hän suuteli minua kaulalta ja liikkui koko ajan alemmas, päätyen lopulta oikealle rinnalleni. Vasenta hän hieroi vielä sormillaan mutta oikeaa hän alkoi nuolla, ensin nännin ympäriltä ja lopulta myös nännistä. Hän imi hellästi nänniäni ja tunsin kastuvani. Tunsin myös Katjan hieman kostean pillun vatsallani, kun hän makasi päälläni. Tunsin Katjan vasemman käden liikkuvan alas päin samalla kun hän siirtyi vasemman rintani kimppuun. Toisella kädellään Katja veti alushousujani als päin ja autoin häntä potkimalla ne kokonaan pois. Toinenkin nännini oli imemisestä ja nuolemisesta kova ja Katja siirtyi takasin nuolemaan mahaani. Avasin jalkani niin leveiksi kuin sain ja kuin käskystä hän laittoin oikean kätensä kaksi sormea säsälleni ne liikkuivat pillussani, välillä hinkaten, välillä klittaani hieroen. Oloni oli taivaallinen ja olin aivan märkä. Katja otti kätensä pois sisältäni ja alkoi hieroa sisäreisiäni hän suuteli pilluani ja laittoin kielensä hitaasti klitalleni. Sitten hän alkoi nuolla nopeaan tahtiin. Hän imi klittaani ja hieroi sormillaan muualta, ja välillä hän tunki kielensä sisälleni. Hän veti kieltä sisään, ja ulos, sisään ja ulos, ensin hitaasti ja sitten nopeammin. Tunsin orgasmin lähestyvän ja hieroin nännejäni. Katjan kieli sisälläni ja hänen sormensa klitaa hieroessa sain taivaallisen orkun. Taivutin selkääni ja huohitin. Katja tuli makaamaan viereeni ja peitteli minut. Huomenna olisi Katjan vuoro.
Tää oli mun eka novelli, joten ei mikään hirveen hyvä... Kommentoikaa vähä... Myös kritiikkiä, sanokaa vaan jos ette tykänneet.
Tää oli mun eka novelli, joten ei mikään hirveen hyvä... Kommentoikaa vähä... Myös kritiikkiä, sanokaa vaan jos ette tykänneet.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Se oli hieno stoori. Suoraa asiaa ilman turhia esipuheita. Pistä vain lisää tekstiä tulemaan!
ja ei kun uutta tulemaan..
voisit kyllä jakaa tarinan pienempiin osiin, kappaleisiin. Helpottaisi lukemista! ;-)
tämähän oli ihan hyvä.. lyhyt mutta ytimekäs..
ehkä voisit seuraavassa novellissa kuvailla tilanteita hieman yksityiskohtaisemmin mutta ekaksi novelliksi tää on todella ok!!!