Olli pelaa itse peliä, vaikka hänen mielestään viime viikolla yhtäkkiä Mira ja nyt yhtäkkiä Sari. Mahtaa nauraa partaansa kun vielä uinut oikein talon asukkaiden suosikkipojuksi! Hannekin lääpällään. Kunpa tajuaisivat ja nimeäisivät Ollin äänestykseen. Ei Ollille voittoa muiden vanhojen (varsinkaan Kakin)nenän edestä!
Olli
höynäyttää asukkaita
4382
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Ei suomalaiset nyt niin tyhmiä ole, että äänestäisivät kuseksivan rasta/kaljupään voittoon. Tietysti jos on itsekin noin epäsiisti, saattaa tulla mieleen antaa Ollille plussia.
pitää mölyt mahassaan eikä paljastaa tota tyyliään katsojille, niin ois voinu voittaakin.
Kun se tuli taloo, oli mun suosikki, mut totuus paljastui aika nopeesti.
katsojia.
ihan ensimmäiseksi Olli manipuloi Pirittan ja Jennin ulos sekä päiväkirjahuoneessa satuilemalla että selittämällä pojille makkarissa, että Jenni on alfanaaras joka manipuloi tytöt äänestämään poikia ja Piritta kova pelaaja joka esittää muuta kuin on. Muistattekos?