lukion eu-kurssi

Pitäs saada lisää kursseja ja tarjolla olisi myös tämä. Kannattaako? Onko mielenkiintoinen? Tai edes hyödyllinen?
1139
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tarkoitatkohan tuolla eu- kurssilla nyt eurytmian kurssia?
Jos niin, suosittelen lämpimästi. Olen todella tykännyt siitä! Ja se on kyllä mielenkiintoinen, en kyllä tiedä siitä hyödystä, mutta todella mukavaa se on!

Eurytmia on siis sellaista että siinä on liikuntaa ja tanssia, vähän molempia yhtä aikaa.

Jos muut kurssit eivät vaikuta niin mielenkiintoisilta, tai on puutetta, kannattaa todella ottaa tuo!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


erio kirjoitti:

Pitäs saada lisää kursseja ja tarjolla olisi myös tämä. Kannattaako? Onko mielenkiintoinen? Tai edes hyödyllinen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu