LEVI-PRESIDENT

Kepa

http://www.levi-president.com

Mitä mieltä kyseisen mökin hinta-laatusuhteesta, kuulemma palvelu pelaa ja mökki tosiaankin luksusluksus tasoa? Meinattiin varata tammikuun alkuun kun hintakaan ei 15 hengen porukalla hirvitä.

2

685

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • mökkimieslapista

      Hinta-laatusuhde ihan perseellään. Aivan järkyttävät hinnat ja sisustushan on suoraan sotkan hyllystä.

      Oliko tämän tarkoitus olla mainos? Et kai oikeasti pidä tuota järkevänä vaihtoehtona. Éikö noin isolla porukalla olisi järkevää pyytää levin hotellista tarjousta. Eipä tarvisi kenenkään siivotakkaan kun tollasella porukalla sotkua tulee.

      • petraq

        Kävin surffailemassa sivuilla ja näyttää olevan että siivoukset kuuluu mukaan, ja hissiliput, ja höyrysauna vielä. Oioi pääsispä joskus tonne.

        Ei tunnu järkevältä isommalla porukalla varata 8:aa hotellihuonetta ku porukka ois kuitenki levällään kokoajan :)


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nainen, yrittäessäsi olla vahva olet heikoksi tullut

      Tiedätkö mitä todellinen vahvuus on? Selviätkö, kun valtakunnat kukistuvat? Miten suojaudut kun menetät kaiken? :/
      Ikävä
      192
      1321
    2. Miettimisen aihetta.

      Kannattaa yrittää vain niitä oman tasoisia miehiä. Eli tiputa ittes maan pinnalle. Tiedoksi naiselle mieheltä.
      Ikävä
      122
      1148
    3. Mitkä on 3 viimeistä sanaa

      sun ja kaivattusi viesteilyssä? Ensin sun, sitten kaivatun?
      Ikävä
      48
      864
    4. Kai sä näät

      Ku sua katson et olen aika rakastunut. Rakkaus ei vain ole aina niin yksinkertaista
      Ikävä
      70
      860
    5. Just nyt mä

      En haluais sanoa sulle mitään. Voisi vaikka istua vierekkäin hiljaa. Ehkä nojaten toisiimme. Tai maata vierekkäin, ilman
      Ikävä
      53
      790
    6. Nainen miltä tuntuu olla ainoa nainen Suomessa, joka kelpaa ja on yheen sopiva minulle

      Sydämeni on kuin muuri, valtavat piikkimuurit, luottamusongelmat, ulkonäkövaatimukset, persoonavaatimukset ja älykkyysva
      Ikävä
      50
      745
    7. Hakeudu hoitoon.

      En oo kiinnostunut susta.
      Ikävä
      53
      712
    8. Kuinka hyvin tunnet mut?

      Kerro musta mies jotain.
      Ikävä
      33
      692
    9. Piristä mua ystävä

      Hyvä💫...
      Ikävä
      60
      689
    10. Nainen, mitä ajattelet minusta?

      Mitä tuntemuksia saan aikaan sinussa? :/
      Ikävä
      52
      667
    Aihe