Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Naislääkäri-novelli

Kävin naislääkärillä. Minulla oli käsi kipeä. Kun menin huoneeseen, hän sanoi, housut kinttuun. Ja tämän jälkeen hän tutki benikseni, ja sanoi sen olevan pienen sorttinen. Sitten hän runggasi mua gummihanskalla anukseen ja antoi mopilatti-resetin mukaan. Sain hirvittävät orkasmin.
312890
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Yritän kuvitella tilannettasi: Selasit siis täällä netissä näitä pornosaitteja ja kullisi seisoi kuin rautakanki. Sitten päätit keksiä pikkutarinan lääkärissä käynnistä ja kirjoittaa sen tänne. Sait sen seurauksena mahtavan orgasmin. No, eihän siinä mitään uutta ole, moni muukin sun kaltainen nörttipojan koltiainen saa seksuaalisen tyydytyksen samalla tapaa. Säälin sua, olishan se paljon kivempaa saada oikeeta pillua/kullia ja nauttia sitäkautta seksistä, mutta eihän sulle ja sun kaltaisille kukaan anna.

Äänestä
  • Hauskaa!!! ;D

    Äänestä

Edellisestä suomalaisesta kirjallisuuden Nobel-palkinnosta onkin jo vierähtänyt ihmisikä, mutta nyt sitten löytyi oikea kynävirtuoosi!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kokemuksia lääkärillä kirjoitti:

Kävin naislääkärillä. Minulla oli käsi kipeä. Kun menin huoneeseen, hän sanoi, housut kinttuun. Ja tämän jälkeen hän tutki benikseni, ja sanoi sen olevan pienen sorttinen. Sitten hän runggasi mua gummihanskalla anukseen ja antoi mopilatti-resetin mukaan. Sain hirvittävät orkasmin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu