Voin kuvitella, millaisen asun sari valitsi. Sata varmasti jälleen kerran lumppumaisin. Kertokaa nyt hyvät ihmiset, mikä oli pienin vaateriepu - siis senhän se valitsi?
Tuleeko nää pippalot siis tavis-tv:stä vasta huomenna? Mulla ei oo tvendifoorseven.
Tuleeko nää pippalot siis tavis-tv:stä vasta huomenna? Mulla ei oo tvendifoorseven.
Vastaukset 9
Vanhimmat
ja muillakin tytöillä hyvät, Karilla..no joo pojat ei vaan osaa.
kaikki NAISET valitsivat samanpituisen hameen loppupeleissä päälleen. Sarilla on "edestänyöritettävä" hame, hannella punainen hoitsunpuku ja Mialla joku musta lyhyt hame kokonaisuus. Kaikki ovat kiiltonahkaa tyyliä pornokauppa. En lähtis ite Saria sortamaan asuvalinnassa koska illan teema on PORNOBILEET.
Olisitpa nähnyt Kakin alkuperäisen, ihanan verkkopuvun ja stringit niin olisit huokaillut ihastuksesta. OHHOH!
******
asusta, tissit roikkuu edelleen ulkona!
kakilla on suunpielet ihan oranssina pastasta vai mitä ne söikään just!
Sarin ei edes tarvinnut nähdä kun ikkunasta tavarat, niin heti huusi että ääääääk meillä on dildot ja kiiltomadot. Kyllä huomaa, että ainakin oikealla alalla. Tuolta subin sivulta ei näy, miten sillä näkyy kaikki, mutta meneekö se halkiö puvun keskeltä ihan alas asti, siis onko ees pikkareita. Huh huh. Oikein hannellekin antoi vinkkejä pukeutumiseen.
ja hyvä kun tietää, varmaan hyvä työntekijä, työ kuin työ ei sen kummempaa kassa on kassa oli se sitten marketissa tai aikuisviihdemyymälässä.
nyt sanotte kun sarpalle tuli migreeni-kohtaus? Olisikohan työstressi iskenyt seksi kamoista. No taivastelkaa nyt toisen työtä. Kunniallinen veronmaksaja hänkin on. Muuten, kaikille Miaa arvostelleille Mia näyttää upealta.
jos Sari ei tuntisi myymiään tuotteita vai ostaisitko sinä tietokoneen myyjältä, joka luulisi sitä esimerkiksi kahvinkeittimeksi tai hiustenkuivaajaksi?
puhuituimmat bileet,sari ja kaki ja olli pvc-tamineissa ja keiton kera,hieno idea tässä.tuliskohan kakille nyt sarin kans flaksi,,odotan!!