Volvo S60+tehdaslisävahvistin

Olen aika tyytyväinen tähän tehdasasennukseen; 8
kpl kaiuttimia ja etupenkin alla 4X50W
vahvari ..kaikki sai tehdasasennettuna
-bassot riittää (ei tarvi subbaria)
-volyymi riittää ihan varmasti
-toimii näin pakkasellakin..
3587
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ja täkö kuuluin tälle palstalle?

Äänestä
  • Missäs palstalla autosoittimista pitäisi
    keskustella ??
    Koti ja puutarha palstallako ??

    Äänestä

valitsitko siihen HQ vai onko siinä ne tavalliset
elementit
siis huh 603 lisävahvari ?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


S60-powered by 170 hp kirjoitti:

Olen aika tyytyväinen tähän tehdasasennukseen; 8
kpl kaiuttimia ja etupenkin alla 4X50W
vahvari ..kaikki sai tehdasasennettuna
-bassot riittää (ei tarvi subbaria)
-volyymi riittää ihan varmasti
-toimii näin pakkasellakin..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu