Kuinka moni nainen on kiinostunut Kakin tyyppisestä miehestä? asiallisia vastauksia kiitos.
Galluppi
naisille
131008
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
mutta kuka on kiinnostunut tuosta taikina-ollin tyyppisestä miehestä??????
juoksisin. Mutta jos hän ei normi elämässä ole tuollainen, niin sitten olisi eriasia. Ei hän kyllä voi mitään rooliakaan vetää koko ajan. Lopullinen vastaus on EI kiitos.
Kakissakin on ne hyvät puolet, herkkä ja..jotain?
Mutta haluaisin Kakin vastakohdan ulkonäön suhteen.
kaki osaa pitää tyttöä hyvänä.siis paijata.näyttää laseillaan ybersexyltä.ottaisin jos täälläpäin tulis vastaan. sitä vaan on niin opaljon haukuttu ettei moni uskalla myöntää...
niin satavarmasti Kaki!
Kakissa on paljon hyvää enkä usko että arkielämässä jutut koko ajan liikkuu aikuisviihteessä kun väkisinkin päivään kuuluu paljon muuta.
Ei MISSÄÄN nimessä vaikka olis maanpäällä vimppa mies...tai no..siis miespuolinen.. =)))))
että kovin moni pitää Kakin tyyppistä miestä kiinnostavana. Törkeät jutut, käyttäytyy sikamaisesti, pitää itseään hyvinkin hauskana ja ulkonäöltään on kuin ylisyötetty porsas. En tykkää. Joskus Kakilla on ollut ihan hauskojakin juttuja, mutta suurin osa menee joka tapauksessa överiksi ja ärsyttää.
kuka hullu olisi kiinnostunut Kakin tyyppisistä miehistä? Ja Olli on yhtä yököttävä, ellei pahempi. Molemmat kuvittelee olevansa jotain seksisymboleja, yök :/
ever
riittää,kiitos kaikille vastanneille
Minä vielä vastaan.En ole pikku tyttö enkä enää pidä ulkonäköä tärkeimpänä ominaisuutena.
Alusta pitäen Kaki on ollut suosikkini.Rento,huumorintajuinen,sosiaalinen,empaattinen, hellä ,kaikkea sellaista mitä toivoo ja hakee ihmisestä .Siis Kaki on mies minun makuuni.
KATOPPA PEILII MITÄ NÄKYY... ITSEÄÄN TÄYNNÄ OLEVA HLÖ...
Aivan ällöttävä pinnallinen kuolaaja,joka puhuu melkein koko ajan vain alapääasioista.Alussa oli symppis,mutta ei enää.En kestäisi varmaan päivääkään sen seurassa.Taitaa kuvitella vähän liikoja itsestään...Sari pitää Karia talutushihnassaan,mutta ei onneksi mene sen kanssa pidemmälle.