Kukaan ei kelpaa

Jani on liian normaali, Olli ja Kaki liian pervoja, mikään ei käy Suomen neidoille. Ketähän siellä pitäisi olla? Salkkari-Ossi, Salkkari-Kentsu, Mikko Leppilampi, Marco Bjurström ja Jari Sillanpää?
2234
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jätit mainitsematta pervolistasta Sarin, Hannen ja Mian.

Äänestä

Naisasukeista pitäisi varmaan löytyä Hantta-Krause, Maria Gutzenina-Richardson, Veronica, Viivi Avellan, Mervi Tapola ja pari telaketjufemakkoa.

Rakel Liekki riittäisi kyllä yksistään kolmelle miehelle reikien lukumäärän perusteella.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


... kirjoitti:

Jani on liian normaali, Olli ja Kaki liian pervoja, mikään ei käy Suomen neidoille. Ketähän siellä pitäisi olla? Salkkari-Ossi, Salkkari-Kentsu, Mikko Leppilampi, Marco Bjurström ja Jari Sillanpää?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu