Kirjaimellisesti otettua

manri

Oltiin viettämässä ensimmäistä tuntia Tutoroppilaina ja meidän tulisi tulevaisuudessa ohjata uusia oppilaita, jotka tulevat laitokseemme. Siine sitten tutustuttiin pikkusen ja puhuttiin vähän perusasioita.

Tunnin loputtua lähdin kulkemaan pois, kun huomasin, että perässäni tuli eräs tyttö johon olin iskenyt silmäni. Lävistetty goottityttö ja itsekin kyllä olin samaa aatetta edustava pitkällä nahkatakilla ja niittivyöllä. Rupesin ajattelemaan, että vieras vako kiinnostaisi nykyistä enemmän. Oma tyttöystäväni kärsi kaikenlisäksi vielä menkoista ja se tuntu omassa housussa tosi ärsyttävältä.
Rupesin sitten juttusille hänen kanssaan. Kävi paremmin selväksi, että hän opiskeli keittioalaa ja päällä oli myös kaksoistutkinto. Itse olin kauppaopiston tietokoneläheisempi datanomi.
Päätin sitten kävellä tytön kanssa hänen kämpille. Hän kertoi niitä näitä festareista, ryyppyreissuista ja jopa aivan avoimesti seksikokemuksistaan. Itseä rupesi vähän kouraisemaan, koska oma seksielämäni ei ollut ollut mitään kovinkaan rattoisaa.
Kuljin silti hänen kanssaa perille asti mukavaan kerrostalosolukämppään ja siitä hänen huoneeseensa.
Juttelimme ensin aivan viattomasti ja sitten minulta sattui lipsahtamaan, että lähdin seuraamaan tyttöä vain pillun takia. Hän ei kuitenkaan heittänyt minua ulos vaan katsoi vähän yllättyneenä ja sanoi, että oli itsekin toivonut panoa.
Kävimme sängylle pussailemaan ja etenimme tosi varovasti. En ollut ennen pettänyt tyttöystävääni, mutta ei sitä mies mitään voi kun alkaa munalla ajattelemaan; ainakaan 18 vuoden iässä. Pikkuhiljaa rupesimme vähentämään vaatetta ja siirryin suudelmissa alaspäin tytön pikkuhousuille. Otin ne pois edestä ja alta paljastui täysi unelma. Aivan posliiniksi ajeltu pillu. Omanikaan ei koskaan täysin paljaaksi ajellut, vaikka olin silti onnen pekka, että edes jotain ajeli.
Rupesin nuolemaan intohimoisesti tuota vakoa ja kuuntelin, kuinka seuralaiseni huokaili. Rupesin miettimään, mitä hänen kämppikset ajattelevat. Vastauksena tuli yksinkertainen "ei ne välitä". Okei ei sitten haitannut minukaan ja jatkoin nuolemista.
Yhtäkkiä tyttö pyysi lopettamaan ja laittoi minut makaamaan. Hän riisui housuni ja itseäni jännitti aivan sietämättömästi. Tuntui tosi sekavalta, kun tiesi miten rakastaa omaa kultaansa ja nyt toinen suutelee tälle omistettua välinettä. Ei mulla sitten ottanut eteen millään. Noloahan se oli alkuun, mutta olen sentään reilu tyyppi.

Naisen nautinto on aina ollut mulle tärkeetä ja tälläisestä on vanhaakin kokemusta. Minä tiedän aina, että miehellä on 10 sormea, 2 huulta ja 1 kieli, jolla naisen voi tyydyttää hätätapauksessa. Tällä pelillä sitten vein homman kotiin. Nuolin hänen vakoaan ja pääasiallisesti keskityin klitorikseen. (minä kyllä tiedän missä se on ja mitä sille pitää tehdä) Tämä tyttö oli erittäin herkkä tapaus ja se mikä sai tyttöystäväni ynähtelemään niin tämän tytön se sai kiljumaan. Kunnes vihdoin hän kouristui silta-asentoon ja sen jälkeen lysähti sängylle aivan rennoksi. Tiesin asian olevan vihdoin hoidettu.
Puimme päälle ja minä lähdin pois. Ennen lopullista lähtöä tyttö huikkasi jääneensä minulle velkaa. Odotan innolla seuraavaa Tutortuntia, että näen hänet taas. Me otimme liian kirjaimellisesti kehotuksen tutustua kurssikavereihin.

3

14744

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • manri

      Tämä on tosi juttu. Kirjotan tähän sitten seuraavasta kerrasta, kun se osuu kohdalle.

    • Vieraissa

      Kävin muuten samaan aikaan panenassa tyttöystäväsi. Oli aivan hurjaa menoa. Päätettiin ottaa uusiksi heti kun on taas tilaisuus. Joten pysyttelepä siellä tutor hommissa ja minähoitelen hommat täällä kotipuolessa.

    • heihaloo

      hyvä novelli, mutta se laitos taitaa olla joku ammattiopisto. opiston paneskelevat gootit taas ei innosta :(

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ikävä sua j-mies!

      Enkä oikeesti ymmärrä miksi. Eihän me tunneta ees kovin hyvin. Mut haluaisin sun kanssa jotain säätöä sit kai vaan 🫦
      Ikävä
      51
      4987
    2. Kysymyksiä paIstavasemmistoIaisiIIe

      Mistä johtuu teidän kroonisesti negatiivinen, synkkä, katkera ja kateellinen mentaliteetti? Milloin olette viimeksi aido
      Maailman menoa
      170
      3965
    3. Voi itku! Sanna Marinilla EI OLLUT mitään tekemistä jäänmurtajakauppojen kanssa

      Miten tässä näin kävi? Sanna-kultti paniikissa.
      Maailman menoa
      91
      3872
    4. Ähtärin eläinpuisto oy ja Hotelli Mesikämmen oy hakeutuvat konkurssiin

      Ähtärin eläinpuisto oy ja Hotelli Mesikämmen oy hakeutuvat konkurssiin, Ähtärin eläinpuisto tiedottaa. Yritykset ovat t
      Ähtäri
      179
      3386
    5. En välttämättä koskaan aikaisemmin tosissani uskonut mihinkään sielunkumppanuuteen ym

      Ennen kuin tapasin sinut. Oudointahan tässä on että ollaan tiedetty toisemme kuitenkin vuosia ja enemmän vuosia, mutta v
      Ikävä
      15
      3143
    6. Tykkäys ei tarkoita

      yhtään mitään!
      Ikävä
      37
      2744
    7. Jäänmurtajan kauppa oli kuin olikin SANNA MARININ ansiota

      "Lähteiden mukaan Trump käytännössä päätti asiasta 2. lokakuuta 2019, jolloin Washingtonissa juhlistettiin Yhdysvaltain
      Maailman menoa
      321
      2592
    8. Tässä on sielunkumppanisi postilaatikko

      Laita postia sielunkumppanillesi 💌❤️
      Ikävä
      130
      2208
    9. Mulle riittäisi halaukset

      Ja juttelut mut sulle ei taida riittää
      Ikävä
      43
      2158
    10. Tarvitseeko

      kaivattusi suojelua?
      Tunteet
      39
      2136
    Aihe