Abit! Monta kurssia kasassa..

Mulla on nyt suoritettuna 65, keskiarvo on jotain 7,6. Vielä pitäs 18 kurssia suorittaa. :) Monta kurssia teillä nyt on suoritettu ja mikä on keskiarvo?
5700
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

kurssimääräni on kokonaismäärältään pienempi. Pakollisia pitää suorittaa 48 ja oon suorittanu n. 44. Eipä enää paljoa:D

Äänestä

Pitäisi olla koulun loppuessa 76 kurssia käytynä

Keskiarvo on varmaan jotain seiskan luokkaa. Alkaa jo tuskastuttamaan koulussa istuskelu loppuis jo!

Äänestä

jotain 70 kurssii kasassa ja keskiarvo yli kasin.

Äänestä

kasassa ja tulee sellanen lähemmäs 80 kurssia ennen kun loppuu. Ka noin 8 luokkaa.

Äänestä
  • ja luultavasti tulee olemaan yhteensä 83 kurssia.. keskiarvo vähän päälle 8,5

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


..tällä hetkellä? kirjoitti:

Mulla on nyt suoritettuna 65, keskiarvo on jotain 7,6. Vielä pitäs 18 kurssia suorittaa. :) Monta kurssia teillä nyt on suoritettu ja mikä on keskiarvo?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu