Jani ulos!!

Ei voi olla totta!! Tosta Janist ei oo mitään iloo tuol talos, mikä helvetti siin on et se halutaan pitää siel??
6473
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

taisi olla niin "sivullinen" että ketään ei kiinnostanut äänestää sille sen kummemmin plussaa kuin miinusta ja nyt on tasavahva pari pudotuksessa, joten taidan jättää väliin rahantuhlauksen - ihan sama kumpi putoo, kumpikaan ei ole voittaja-ainesta

Äänestä

jäädä taloon. jani on ainoa joka ei ole sössinyt siellä. tosin janilla on aina kontrolli päällä.fiksu kaveri ei tarvitse hävetä kun tulee talosta ulos.lehdilläkään ei ole mitään paska juttuja janista.joskus se nynnyys on viisautta.

Äänestä

Onko rauhallisuus sinusta sitten iso synti.
Ei tuo turpeanenäinen mököttäjäkään öle isommin löoistanut.
Vai onko pervo Kaki ja Kusineuvos ihmisiä jotka haluaisit kotiisi?

Äänestä

Viikkotehtäviäkin on ratkaistava ja tehtävä.Toisaalta toi bb-talo on Mialle ihan oikea paikka.Se muija ei oikeesti osaa tehdä muuta kuin vetää viinaa.Vituttaa maksaa veroja kun tollaset lehmät selittää vaa kaikenmaailman paskaa telkkarissa.

Äänestä

Mieluummin minä Jania katselen kuin sitä typerää ja leuhkivaa blondia!
JANI

Äänestä

Näin minäkin äänestän ja siksi että saadaan Sarppa sieltä ulos...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mia sisään!! kirjoitti:

Ei voi olla totta!! Tosta Janist ei oo mitään iloo tuol talos, mikä helvetti siin on et se halutaan pitää siel??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu