vihdin

Koskahan "ajokortti tulee" kuskeille vai oliko vaan puutaheinää???
Ei muuten, mutta kuski kyselee???
Jos luvataan, niin pitäisi pysyä sanojensa takana.





1514
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

viisasta ottaa yhteyttä suoraan vihtiläisiin tapahtuman järjestäjiin, Vihdin UA:n sivuilta varmaan löytyy yhteystietoja.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nappulaleiri 2006 kirjoitti:

Koskahan "ajokortti tulee" kuskeille vai oliko vaan puutaheinää???
Ei muuten, mutta kuski kyselee???
Jos luvataan, niin pitäisi pysyä sanojensa takana.





Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu