tuplavalot

Aattelin kysästä paljonko maksais uudet tuplapyöreet valot Capri mk1:seen?
2202
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kaverin MK 3:een maksoi n.50 suomen markkaa kappale, tarvikkeena. Taitaa olla saman kokoiset MK I:ssä eli 4.25 tuumaa.

Äänestä
  • 5 3/4" on oikea koko mkIII umpioilla!
    Saa tarvikkeena sekä H4 että H1 lähi- ja
    kaukovalona. Itse kiinnitys voi vaatia
    modifiointia.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


capri mk1 kirjoitti:

Aattelin kysästä paljonko maksais uudet tuplapyöreet valot Capri mk1:seen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu