Mummo pääsi bailaamaan

Mia oli ihan hyvä kilpailija, mutta ei olisi millään voinut voittaa koko pottia. Kilpailijoissa ja katsojissa kun on niin paljon ihmisiä, jotka eivät näe mitä henkilö on, vaan mitä henkilö ulospäin vaikuttaa olevan.

http://www.sieni.us/?id=1
2636
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Joo'o....

Äänestä

Kyl Callion rocut tietää!!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sienix kirjoitti:

Mia oli ihan hyvä kilpailija, mutta ei olisi millään voinut voittaa koko pottia. Kilpailijoissa ja katsojissa kun on niin paljon ihmisiä, jotka eivät näe mitä henkilö on, vaan mitä henkilö ulospäin vaikuttaa olevan.

http://www.sieni.us/?id=1

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu