TRIAL

Onko täällä tyyppejä jotka ovat pyörineet/pyörivät trial piireissä? Eikös se ole jonkinmoisissan kantimissa edelleen Tervakoskella?
2664
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

oittisen harri pitää pikkupojat poissa pahanteosta, sinne on tullut viime vuosina yllättävän paljon uutta verta. harri on kyllä todellinen opettaja ja tekee hirveesti duunia, arvostan todella.

Äänestä
  • joo oittisen harri, se on pirun hyvä opettaa. nimittäi mä harrastan trialii ja se on opettanu mua.
    itsestäni: oon 14 mul on 80cc Gas Gas vuodelt 08, oon harrastanu noin 2 ja puol vuotta. kisois oon käyny:
    Tervakoski, Tampere, Jyväskylä, Hämeenlinna, Forssa, Salo, Kirkkonummi ja Teijon laskettelu keskuksessa.


    jos kysyttävää ni laittakaa vaa kommaa.

    T:Trialisti Salosta

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


trial kirjoitti:

Onko täällä tyyppejä jotka ovat pyörineet/pyörivät trial piireissä? Eikös se ole jonkinmoisissan kantimissa edelleen Tervakoskella?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu