BUAHAHAA

Vieläkö tätä paskaa jotkut järjenjättiläiset katsoo? Kyllä on köyhä elämä monilla, varsinkin kun vielä täällä intopiukeena sitten selitetään.
4749
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

jaksaa tänne asti vaivautuu kirjottaa, taitaa taas itseäkin kiinnostaa kun kuitenkin vaivauduit tänne asti. Myönnä nyt itselles jo salainen perverssios.

Äänestä

näyttääpä suokin itseäs kiinnostaa ku näillä sivuilla kuitenkin pyörit!!!

AIKA PAHA!!

Äänestä

keskustelee.

Äänestä

KÄTEEN.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pera kirjoitti:

Vieläkö tätä paskaa jotkut järjenjättiläiset katsoo? Kyllä on köyhä elämä monilla, varsinkin kun vielä täällä intopiukeena sitten selitetään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu