Sari takuuvarmasti äänestykseen!

aivan varmasti ja Kaki luultavasti antanut myös pisteen. Täytyy toivoa, että Kaki tajuaa myös Ollin pelaamisen ja olisi sille antanut 2 pistettä.
3859
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

äänet sekä Hannelle että Sarille, jotta olisivat lopussa kolmistaan... Sopivat eilen niin Mian lähdettyä talosta.

Äänestä
  • se likka yhtään meitä. Täällä on 20 miinusäänen antajaa heti.

    Äänestä

  • ei enää kiinnosta kirjoitti:

    se likka yhtään meitä. Täällä on 20 miinusäänen antajaa heti.

    Mä oon ollu koko ajan sitä mieltä. Kiva kun vihdoin on muitakin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jani ja Olli nimenneet kirjoitti:

aivan varmasti ja Kaki luultavasti antanut myös pisteen. Täytyy toivoa, että Kaki tajuaa myös Ollin pelaamisen ja olisi sille antanut 2 pistettä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu