..Laitoin oheisen sponsorointihakemuksen sekä Tallinkille ja Siljalle.
Kysyisin voisiko Tallink (Silja) lähteä sponsoroimaan ensimmäistä kertaa järjestettävää Noloin yritysjohtaja - kilpailua. Tarkoitus olisi pisteyttää eri yritysjohtajien ominaisuuksia ja muodostaa ns. Urea cephalus-indeksi (suom. pään sisällä oleva virtsamäärä). Voittajaksi selviytyvälle yritysjohtajalle asetettaisiin palkintogaalassa pässinaamari päähän ja kaadettaisiin Tallinkin puhdistettua jätevettä päälle.
Illanvietto jatkuisi juhlaillallisella jossa pääruokana tarjottaisiin leivänpaahtimessa kypsytettyä lohta. Jälkiruoan yhteydessä poltellaan 500 euron seteleistä tehtyjä sikareita.
Mitään varsinaista ohjelmaa ei ole, mutta pyritään kuitenkin olemaan ihan normaali juovuksissa. Viinahan ei Tallinkilla lopu ja jos loppuisi niin pienen baarimestarin kanssa suoritetun leikkimielisen nyrkkeilymatsin jälkeen viina taas virtaa.
Tarpeen vaatiessa halukkailla on myös mahdollisuus hinkuttaa öljyttyjä miesvartaloita. Aamiaiselle ei ole pakko osallistua jos ei jaksa. Pyydetään kuitenkin ottamaan aamiaiselle omat viinat mukaan mieluiten Tallink-muovipussiin pakattuna.
Noloin yritysjohtaja
Kilpailu.
0
1875
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad951503- 541043
Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että399905- 163880
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän124737- 56733
- 51678
Naiselle Kuuleppa Tämä
Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä38645- 57641
- 76632