Hannesta

Hanne on ihan sika ärsyttävä ja on koko ajan yrittänyt kiertää sääntöjä supinoillaan.Puhumattakaan siitä että kiehnää ja kikattaa varatun miehen kainalossa.Toivottavasti tulee äänestykseen,sit saa multa sata miinusta.
2432
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

...vielä muuten koskaan ollut nimettynä? Jotain kai hänessä on, kun kaverit ei laita äänestykseen!
Jännä juttu sinänsä.

Äänestä
  • Hanne on aika sellanen mukava ja huumorintajunen tyyppi. Mun mielestä on hienoo et ihminen pystyy olemaan vähän lapsenmielinenkin. On tullut kuitenkin huomattua et se käsittelee tärkeitä asioita ihan aikuismaisesti, eikä heitä niistä vitsiä niinku esim. Kaki. Se on sen luonnetta tollanen. Mä oon itte melkein samanlainen.. :) Hullu mikä hullu

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


eka kirjoitti:

Hanne on ihan sika ärsyttävä ja on koko ajan yrittänyt kiertää sääntöjä supinoillaan.Puhumattakaan siitä että kiehnää ja kikattaa varatun miehen kainalossa.Toivottavasti tulee äänestykseen,sit saa multa sata miinusta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu