kyvytön mies

kun ei muuta niin meillä harrastetaan seksiä ilman munaa.ensin oikein hellät hyväilyt.siitten pitkät kielileikit ja tärinä päristäjää käyttäen .toiminut meillä.onko toisia yhtä kekseliäitä.
21921
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

...oli se "yhta kekseliäitä" -osuus ? Normaalia esileikkiä :D

Kivaa hommaa sinällään, helpottaa, mutta ei se kunnon panoa pitkässä juoksussa korvaa. Lääkäriltä ja apteekista löytyy keinot munankin saamiseksi yhteistyökykyiseksi :D

Äänestä

Miehesi muna kannattaisi korjata jos se on korjattavissa lääkityksellä tai psykologialla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


konstit on monet kirjoitti:

kun ei muuta niin meillä harrastetaan seksiä ilman munaa.ensin oikein hellät hyväilyt.siitten pitkät kielileikit ja tärinä päristäjää käyttäen .toiminut meillä.onko toisia yhtä kekseliäitä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu