riitaisa neito

jump

Christina Aguilelera on popmaailman ykkösrääväsuu. Superdiivan maineen jo vuosia sitten saaneen artistin hampaisiin ovat joutuneet useat toiset huipputähdet. Uransa alussa Aguilera ruoti kovin sanoin poppari Britney Spearsia. Tytöt olivat yhtä tunnettuja ja menestyneitä ja tämä aiheutti kränää heidlän välilleen. Vaikka viihdemaailman nuorisokuningattaret ovat väittäneet riitahuhujen olevan vain perättömiä juoruja,media ei ole jättänyt kohukaksikkoa rauhaan. Monien lähteiden mukaan he ovat ottaneet myös yhteen yökerhoissa ja Christinan revitelleen oikein kunnolla kilpailijansa kustannuksella.Yhteiskuvia supertähdistä oli turha oli turha odottakaan.

MYös laulaja Pink on ollut diivan vihalistalla pitkään,milloin naisen on väitetty suudelleen toisiaan baareissa,milloin mitelleen median välityksellä. Christina oli hankkinut myös portti´kiellon Pinkille kuumiin juhliinsa joihin saapuivat kaikki superjulkut. GRammy-voittaja Christina on kuitenkin, kuten myös Pink,oikonut huhuja ja Pink on usein todennut ettei välit popsiskoon ole ollenkaan niin pahat kuin mitä media väittää.

Osbornen perheen perijä Kelly on Aguileralle kuin punainen vaate. Megaidoli on heitellyt parjattua kellyä yökerhoissa ja julkisuudessa lehdet täyttyivät v.2004 naisten riidoista.Kelly lienee kateellinen Chrisulle joka on nuorisoikonin maineessa ja roolimalli miljoonille nuorille. Christina on lisäksi upeavartaloinen kissa jota supertähtimiehet piirittävät. Kellystä ei voi sanoa samaa.

Mariah Carey kadehtii Christinaa -mutta miksipä ei? Hän on nuori,kaunis,upporikas ja maailman kuuluisimpia artisteja. Mariah ja Chris ovat olleet riidoissa jo useita vuosia kun Genie..-laulaja oli saapunut Careyn juhliin ilman kutsua ja ilmeisesti "aukonut päätä" bileiden emännälle. Tänä vuonna riita puhkesi uudelleen kun Mariah hyökkäsi Aguileraa vastaan kun tämä poseerasi maailman kuumimpiin kuuluvan miestenlehti QG:n kannessa. SEn jälkeen loanheitto yltyi puolin ja toisin.

Nyt Xtina otti musiikillisesti yhteen miljoonaperijä Paris Hiltonin kanssa kun Paris joutui siirtämään albuminsa julkaisua koska pelkäsi(tiesi) Aguileran vievän ostajat ja huomion levyltään.Bilepommien on kuitenkin väitetty olevan kavereita ja miksi ei. MOlemmilla on rahaa kuin roskaa ja kuvaajat ympärillä koko ajan.-He ymmärtävät siis toisiaan.Heillä on myös yhteinen esikuva-Madonna!

1

260

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • get a life

      Vai Mariah kadehtii Christinaa? Ja pas...!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä

      Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain
      Maailman menoa
      180
      10936
    2. Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?

      Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-
      Maailman menoa
      87
      10399
    3. Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin
      Maailman menoa
      233
      5841
    4. Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli

      Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.
      Maailman menoa
      180
      4654
    5. Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia

      Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom
      Maailman menoa
      131
      3146
    6. Pystyisitkö olla

      Kanssani kaiken sotkun jälkeen? Ainakaan tunteet ei ole loppuneet
      Ikävä
      171
      3135
    7. L/OVER ikuisesti minun

      Aivan järkyttävä sarja. Ei voi olla katsomatta, mutta tuo omat muistot mieleen. Näyttelijät näyttelevät turhankin hyvin
      Ikävä
      39
      1943
    8. Mitä voisit miehenä tehdä?

      Suojellaksesi kaikkia naisia ja että heillä olisi juuri sinun käytöksen takia edes vähän turvallisempaa. Mitä miehenä
      Ikävä
      298
      1528
    9. Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!

      Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov
      Työ ja opiskelu
      6
      1360
    10. Onnea Maria ja Vilma Amazing Race -voitosta!

      Maria Guzenina ja Vilma Vähämaa voittivat Amazing Race Suomi -kisan. Voiton hetkellä Guzenina paljasti, miksi valitsi Vi
      Tv-sarjat
      16
      1294
    Aihe