MAXU TV

Hullu maksaa uudesta mtv maksutv.stä.

Jos kukaan ei maksa ne muuttuu ilmaiseksi ja mtv kerää maksut mainoksilla. Turhat kanavat poistuvat.
1246
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

mtv3 max on uusintoja uusintojen perään suoltava "miesten kanava" pornoa tulisi olla joka ilta eikä mitään seksiopetus ohjelmia niinkuin nyt.

mtv3 leffa näyttää uppo outoja elokuvia vuodelta jehova. Ilmeisesti saivat puoli ilmatteeksi jotakin vanhoja jenkki roska leffoja ja nyt kauhea rahastus päällä.

Fakta on ainut mikä näyttää jokseenkin lupaavalta kanavalta

Tekstitykset menee miten sattuu jos sattuu näkymään.

UGH! olen puhunut

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ei hullu... kirjoitti:

Hullu maksaa uudesta mtv maksutv.stä.

Jos kukaan ei maksa ne muuttuu ilmaiseksi ja mtv kerää maksut mainoksilla. Turhat kanavat poistuvat.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu