B-Timo

Miksi Timo sanoi, että pojat panisi toisiaan talossa jos ei kuvattaisi? Mari Kakkokin naurahti ajatukselle, mutta ajatteli sen lähinnä vaan vitsinä, mutta itse ajattelen lauseen tarkoittaneen Timolle enemmän.
1507
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tän vuoden BB-pojuthan ei pysty edes paneen. Liekö eunukkeja tai joitakin kaappi sellasia. Siinä olen Timpan kanssa samaa mieltä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pojat panee kirjoitti:

Miksi Timo sanoi, että pojat panisi toisiaan talossa jos ei kuvattaisi? Mari Kakkokin naurahti ajatukselle, mutta ajatteli sen lähinnä vaan vitsinä, mutta itse ajattelen lauseen tarkoittaneen Timolle enemmän.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu