Net anttila ja hobbyhall ovat tiedossa, mutta onkohan muita?
Puhelin osamaksulla
mistä nettikaupasta?
7730
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
yksi vaihtoehto tietysti tuo liittymän mukana tuleva puhelin. Jos niissä nyt on joku mikä miellyttää.. Ja tuleehan se sinänsä halvemmaksi, jos käytät palveluita mitä kuukausimaksuun liittyy, tietysti jos et esim. soita 20 euron edestä kuussa tai lähetä paljon tekstiviestejä tms. niin silloinhan ei siitä juuri hyötyä ole.
Mutta esimerkiksi minä itse puhun erittäin paljon kuussa, tuon saunalahden liittymän kuukausimaksu on 16.95 puhelimella 6280 niin minulla menee se raha joka tapauksessa, niin puhelin ei maksa minulle oikeastaan mitään.
Harkitse semmoista vaihtoehtoa
eikö korot ole aika suuret noissa osamaksujutuissa?
eikä mita tosi hyvä voi valita hyvan puhelimen liittymän kanssa ja maksaa osissa kätevää
En nyt ihan ymmärtänyt mitä tuolla viestilläsi tarkoitit sinä juuri puhelimen saanut?
Osamaksussa ei ole mitään järkeä. Säästä ensin ja osta sitten kallis puhelin. Hobbyhalli net anttila osaa rahastaa ihan mieletömän korkeilla hinnoilla.
6111
Net anttila 260e
Hobbyhall 300e
Luurinetti 215e
N93
Net anttila 800e
Netti 600e
luurinetistäkin tilattua luurin vaikka hinta on huomattavasti halvempi kun jossain netanttilassa.
Kännyköitä osamaksulla myyviä nettikauppoja
http://elektroniikkakaupat.blogspot.com/2008/12/digikamerat-ja-videokamerat-osamaksulla.html
Osamaksulla pienissä kuukausierissä