Ootteko varmoja et Hanne ja Olli

Mun mielestä noista pätkistä ei voi sanoa mitään! Mitä jos täällä nyt syytetään Hannea ja Ollia ihan turhaan? Eikait ihastumisesta voi mollata toisia? ...eri asia on sitte pettäminen.
41140
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Vedä vaikka kaiutin korvaan kiinni niin kuulet että Hanne sanoo Ollille "vitun pihtari" ja olli sanoo ymmmm. ja sitten hannekin lopettaa yrittämisen ja sanoo että sun vieressä on kyllä kiva nukkua

Äänestä

oli, että huomasitko että sulta tuli?! Tosi ihastumista??!!

Äänestä
  • kyllä ihastunu voi olla joo, mutta mitäs se olli tekeekään, se pettää naistansa!!! ja sen näkee ja KUULEE aivan selvästi et ne siel hommaili.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hiplailivat toisiaan???? kirjoitti:

Mun mielestä noista pätkistä ei voi sanoa mitään! Mitä jos täällä nyt syytetään Hannea ja Ollia ihan turhaan? Eikait ihastumisesta voi mollata toisia? ...eri asia on sitte pettäminen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu