Mitä

Anteeks tyhmyyteni mut mitä Ollin ja Hannen välilä oikeen tapahtu??
12879
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

täällä huhuillaan.Ei yhtikäs mitään.

Äänestä

Peiton alla hiplailtiin niin, että Hanne kuiskas Ollille: Huomasitko, että tulit? Ja hetken päästä s..tanan pihtari ja käänty toiseen suuntaan nukkumaan. Tossa noin lyhyesti!

Äänestä
  • peitto vähän kahahti ku Hanne kietoi kätensä Ollin ympärille, jonka omat kädet olivat KOKOAJAN näkyvissä!

    Äänestä

  • ei tapahtunu yhtään mitään kirjoitti:

    peitto vähän kahahti ku Hanne kietoi kätensä Ollin ympärille, jonka omat kädet olivat KOKOAJAN näkyvissä!

    Ollin väittäny mitään tehneen! Hanne teki työt ja kiukutteli Ollille pihtauksesta! Katso video ja kuuntele tarkkaan!

    Äänestä

  • edellinen kirjoitti:

    Ollin väittäny mitään tehneen! Hanne teki työt ja kiukutteli Ollille pihtauksesta! Katso video ja kuuntele tarkkaan!

    jos olisit aikuinen niin näkisit, ettei toi todellakaan ollut minkäänlainen akti=)mutta, eipä se keltään pois ole, jos tossa seksiä haluut nähdä=)

    Äänestä

  • just sitä mitä haluat kirjoitti:

    jos olisit aikuinen niin näkisit, ettei toi todellakaan ollut minkäänlainen akti=)mutta, eipä se keltään pois ole, jos tossa seksiä haluut nähdä=)

    sinulle aikuinen! Mitäs tällainen 40v. teini mistään mitään tietää?? Kuuntele se video kunnolla... vai olitko kenties paikalla, kun voit niin varmasti kieltää!! Jokainen uskokoot mitä tahtoo...

    Äänestä

Hanne pikku pöksyissä meni Ollin viereen, ku muutoin nukkuu pitkät punertavat kalsarit päällä.

Kuiskintaa sängyssä.
BB:ssä on kuiskaaminen kielletty.

Peiton alla varsinkin Hanne kähmi Ollia ja näytti siltä, että Ollilla tuli...
Hanne kysyikin, että tuliko...., johon Olli, että YHYM.
Mitä se vois olla, ku tämmöstä kuulin ja näin?

Tän näin ja kuulin yöllä 24/7 ja myös myöhemmin videolta.

Äänestä
  • No taitaa Olli olla sitten melko herkässä jos noin nopeasti tulee. "Kähmintää" ei tosiaankaan kauan kestänyt...

    Hanne saattoi ihan hyvin sanoa "ei kai haittaa jos tulin? (sun viereen)

    Äänestä

  • et voinu nähdä sillon,koska bb alko vasta elokuussa?

    Äänestä

  • nähdä jo 24/7 kirjoitti:

    et voinu nähdä sillon,koska bb alko vasta elokuussa?

    reps :) hyvä etten pudonnu tuolilta nähdessäni ton sutkautuksen.. miten voi nähä jo 24/7 kun BB alkoi vasta elokuussa!! hempuran hölömö, ei se päivämäärää tarkoita!! :))

    Äänestä

  • yyjtydd kirjoitti:

    reps :) hyvä etten pudonnu tuolilta nähdessäni ton sutkautuksen.. miten voi nähä jo 24/7 kun BB alkoi vasta elokuussa!! hempuran hölömö, ei se päivämäärää tarkoita!! :))

    sarifani

    Äänestä

  • olenkin kirjoitti:

    sarifani

    kyllähän se sen aivan selvästi hoiteli. Videolla kuuluu selvästi ku hanne kuiskaa *saatanan pihtari* ja heti sen perään paljo kovemmalla äänellä *niin kiva olla täs sun kainalos* .. että ei toki tehny mitn..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tapahtui? kirjoitti:

Anteeks tyhmyyteni mut mitä Ollin ja Hannen välilä oikeen tapahtu??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu