Onko Kontulan

Osaatteko sanoa onko Kontulan FPS videolla näkynyt vartija ennenkin tehnyt ostaria Falckin ollessa siellä palveluntarjoajana noin 5v sitten?! Jos on sama kaveri, osaan sitten pysyä pois tieltä kun tulee vastaan, kun käyttää näköjään edelleen aineita..
3540
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Onko itelläs joskus mennyt hermot? On vai, mitä aineita sillon käytit?


aineet sitä ja tätä. Vit*u kun et tiedä aineista hölkäsen pölyä, niin parempi olla hiljaa.

Äänestä

Ollut alalla vasta 3 vuotta, ei millään siis
voinut olla paikalla 5 v aikaisemmin hölmö!

Äänestä

suosittelen sinulle aineiden käytön lopettamista

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vartija tuttu? kirjoitti:

Osaatteko sanoa onko Kontulan FPS videolla näkynyt vartija ennenkin tehnyt ostaria Falckin ollessa siellä palveluntarjoajana noin 5v sitten?! Jos on sama kaveri, osaan sitten pysyä pois tieltä kun tulee vastaan, kun käyttää näköjään edelleen aineita..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu