Myötätunto Ollin tyttö-

Kyllä ihan oikeasti myötätunto on Ollin tyttöystävän puolella.
Jos oma mieheni kikkailisi tuolla ja tuolla tavoin. Pakkaisin tavarat ja pistäisin ukon pihalle.
Mua ainakin sattus kattoo...
2772
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

olla pihalle lähtö edessä kun kotia pääsee.

Äänestä
  • olli ei ole oikea kilpailija vaan bb:n lähettämä pakansekoittaja ja katsojien lisääjä...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ystävää kohtaan kirjoitti:

Kyllä ihan oikeasti myötätunto on Ollin tyttöystävän puolella.
Jos oma mieheni kikkailisi tuolla ja tuolla tavoin. Pakkaisin tavarat ja pistäisin ukon pihalle.
Mua ainakin sattus kattoo...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu