No, mitä mieltä

jos saan kysyä, olette tästä tilanteesta? Sari ja Jani äänestyksessä?
3336
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Jani lähtee sunnuntaina tyttöystävänsä luokse.Hellurei ja hellät tunteet!

Äänestä

äänestyksessä ois pitäny olla olli akikista rikkeistään joita on kasaantunut aika läjä tähän asti...

Äänestä

kun lähtee, turha sitä edes oinastella!!!!!!
Näin se vaan on..sanoo kaiken kokenut.DDDD

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sandra.s kirjoitti:

jos saan kysyä, olette tästä tilanteesta? Sari ja Jani äänestyksessä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu